GALWANA2
ZAKŁAD GALWANIZACYJNY “GALWANA” S.C MARZANNA I
ADAM DOMIŃSCY
GALWANA2
ZAKŁAD GALWANIZACYJNY “GALWANA” S.C MARZANNA I
ADAM DOMIŃSCY
GALWANA2
ZAKŁAD GALWANIZACYJNY “GALWANA” S.C MARZANNA I
ADAM DOMIŃSCY

O Nas

Nasza firma ma dość bogatą historię i tradycję, istnieje bowiem od 1954 roku. Założycielem zakładu galwanizacyjnego był Michał Domiński. Od tego momentu firma przekazywana była z ojca na syna, stając się rodzinnym interesem, dbającym o wysokie standardy wykonywanych usług. W tym roku obchodzimy 60. lecie istnienia i galwanizacja jest dla nas chlebem powszednim. Od 1983 roku funkcjonujemy przy ul. Dojazdowej 5 w Inowrocławiu.

W 2006 postawiliśmy na ekologię, dzięki czemu oddaliśmy do użytku nowoczesny neutralizator ścieków wytwarzanych podczas procesów galwanizacyjnych. Inwestycja powstała dzięki współfinansowaniu ze środków UE i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

Od 2008 roku posiadamy zintegrowany system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 14001:2005. W 2010 rozbudowaliśmy zakład.W nowych pomieszczeniach zamontowaliśmy linię automatyczną do cynkowania galwanicznego.Pracujemy na niej od 2012 roku. Większość naszych pracowników to specjaliści,galwanizacja nie ma przed nimi tajemnic.Wszyscy pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie .

Na pierwszym planie stawiamy sobie zadowolenie Klienta.Jesteśmy elastyczną firmą która zwraca uwagę na każdą sugestię,zapytanie lub wątpliwość.